Dažniausiai užduodami klausimai

1. Ar Agnera gali sukurti individualų papuošalą/aksesuarą pagal kliento norus?

Atsakymas: Taip, Agnera kuria papuošalus bei aksesuarus pagal individualius klientų užsakymus. Turime patirties kuriant papuošalus nuotakoms, progoms pagal klientų aprangos pavyzdžius ir t.t.

 

2. Ar siunčiami papuošalai yra supakuojami?

Atsakymas: Siunčiami papuošalai visuomet supakuojami į dovanų maišelį su Agnera skiriamaisiais ženklais. Jeigu norite papuošalą įpakuoti į dėžutę, užsakant prekę nurodykite šį pageidavimą pastabose ir Agnera kolektyvas susisieks su Jumis ir suderins papildomo įpakavimo variantus. Papildomas įpakavimas apmokamas papildomai.

 

3. Kokie yra individualaus užsakymo terminai?

Atsakymas: Užsakant papuošalą individualiu užsakymu su klientu visuomet suderinami protingi užsakymo vykdymo terminai. Priklausomai nuo užsakymo pobūdžio dažniausiai pasitaikantis terminas 2-4 savaitės. Esant skubiam poreikiui  ir realioms galimybėms galime papuošalą pagaminti ir per 1 dieną. Itin skubus užsakymai apmokami papildomai.

 

4. Ar Jūs pati viską gaminate? 

Atsakymas: Taip aš esu gamintoja, beveik visi darbai pagaminti mano rankomis yra vienetiniai kūriniai. Ar tai bus papuošalai su augalais, ar Art Clay sidabro gaminiai. 

 

5. Iš ko pagaminti papuošalai su augalais? Kas ten per medžiaga? Ar čia stiklas? 

Atsakymas: Aš dirbu su juvelyrikai skirta derva, kuri yra stiklo skaidrumo, bet papuošalai lengvi kaip plastikas. Geriausias pliusas - papuošalai nedūžtantys, atsparūs braižymams ir patogūs nešioti. 

 

6. Kokios priežiūros reikalauja Jūsų gaminiai? Kaip juos saugoti? Ar nepagelsta per laiką? Ar neišblunka spalvos? 

Atsakymas: Kaip ir kiekvieną papuošalą rekomenduoju nešioti atsakingai - vengti išorinių pažeidimų, laikyti paslėpus nuo saulės ir aplinkos poveikio uždaroje papuošalo dėžutėje ir papuošalas Jus džiugins tikrai ilgai. Per laiką gali būti šioks toks augalo išblukimas, bet turėkite omenyje kad mes kalbame apie 4-5 metų laikotaroį. Ilgainiui gali prireikti "atnaujinti" papuošalo bižuterines detales, šiuo klausimu visuomet galite kreiptis į mane. Visi gaminiai padengti specialiu UV laku, kuris apsaugo nuo geltonavimo ir blukimo pakankamai ilgą ir protingą laiko terminą. Turėdami papildomų klausimų, visuomet kreipkitės į mane. 

Duk bg