Garantija

Visiems Agnera papuošalams yra suteikiama 3 mėnesių garantija. Jeigu per tą laiką pastebimi gedimai, kurie nesusiję su detalių gamykliškais defektais arba (ne)tyčiniu prekės sugadinimu,  tuomet prekė yra pataisoma nemokamai.

Lietų papuošalų mikro įtrūkimai, oro burbuliukai ir nelygumai yra gamybos proceso techninė ir neatskiriama galutinio rezultato dalis, kuris padaro rankdarbį unikalų  bei vienetinį ir nėra traktuojamas kaip brokas. Galimi mikro nelygumai dėl formų antspaudų liejant. Galimi oro burbuliukai, kurie susidaro maišant dervos komponentus. Prašome įvertinti, kad gaminant papuošalus su tikrais augalais jie niekada nebus identiški kaip nuotraukoje, bet stilius ir idėja išlaikoma tokia pati. Taip pat turėkite omenyje, kad galimi spalvų iškraipymai dėl skirtingų monitorių reguliavimų.

Pametus vieną iš auskarų, sugadinus papuošalą ar esant kitam poreikiui – visuomet galima kreiptis į autorių dėl prekės pataisymo, pakeitimo nauja ar pan. Tokios paslaugos apmokamos papildomai atskiru susitarimu.