Pristatymas

Užsakymai virš 50€  siunčiami nemokamai.

Užsakymų iki 50€ siuntimo galimybės:

1. Lietuvos Paštu Lietuvos teritorijoje –  3€ . Aukščiau pateiktos prekių pristatymo kainos galioja visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją. Dėl pristatymo į Kuršių neriją susisiekite su Agnera.

Papuošalai išsiunčiami registruotu pirmenybiniu paštu per 3-5 darbo dienas po apmokėjimo gavimo, jeigu jie yra pagaminti ir turimas kiekis sandėlyje. Jeigu papuošalas gaminamas – tai įprastai trunka apie 2 savaites ir tuomet vykdomi siuntimo darbai. Po siuntos išsiuntimo, užsakovui nurodomas Lietuvos Pašto siuntos registracijos numeris, kuris leidžia sekti išsiųsto užsakymo būseną. Pašto siunta paprastai nukeliauja per 2-3 darbo dienas įprastu pašto darbo grafiku (Šis terminas negalioja Kalėdų ir kitų šventinių dienų laikotarpiu).

2.  Siuntimo kaina paštomatu visoje Lietuvoje – 3€ . Aukščiau pateiktos prekių pristatymo kainos galioja visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje, išskyrus Kuršių Neriją. Dėl pristatymo į Kuršių neriją susisiekite su Agnera.

3.  Siuntimo kaina DPD kurjeriu Lietuvoje – 4 €. Siuntinys pristatomas į rankas Jums į namus ar darbovietę.

2. Siuntimas į kitas šalis per Lietuvos paštą registruota pašto siunta –  5€.

3. Siuntimas visame pasaulyje su DHL greitų siuntų tarnyba. Kaina skaičiuojama kiekvienu atveju konkrečiai pagal siuntimo adresą ir svorį.